.

.

New
Xinda отворено маратон спуст шлем speleology планина спасување опрема да се прошири шлем шлем движат безбедност шлем

Xinda отворено маратон спуст шлем speleology планина спасување опрема да се прошири шлем шлем движат безбедност шлем

DEN 1612.00
DEN 2208.00

Стока
Достапно.

Велкро Шлем со Велкро внатре, мека ткаенина, контактирајте со главата поудобно, на сила
Кога главата може да се намали штетата. Може да се прилагоди според големината на различни главата обемот на главата обемот 52-62 CM. Регулирање уред Кога прилагодување на уредот е ротира на левата страна, главата обемот големина може да се зголеми. Тока Вметнете тока за шлемот да се носат и истовар, под Јапонски стил тока за различни големината на првиот тип за да ја определите должината на рамен појас, па како да се постигне удобно носење ефект Ефикасно спречување на нега се лизга. Се сврти кон правото при донесување на главата Wai големина станува помал.Бренд : XINDA (Кинески име : Hinda) Број : XD-Q9650 Име : Качување шлем школка материјал : ABS+PC Внатрешна обвивка материјал : EPS големина : 52 CM-62 CM Една големина може да се прилагоди Боја : Портокал Небото Сино Сива боја Бело Црвена розова blue sapphire Тежина : Нето weight305g Предмет : качување маратон се прошири оган спасување спасување главата надолу заштита ABS+КОМПЈУТЕР, АБС материјал е висока јачина и има добра отпорност на корозија и носат карактеристики. Вентилација дупки на долг рок носат под шлемот ќе произведува топлина, вентилација дупки можат да бидат ефективни
Ладење, ладење, вентилација.
12667 Шлем(Кликнете на неа за Повеќе Попуст). Грижа дизајн Шлем со нега дизајн, употреба на ефективна заштита на брадата, општото добро се вклопуваат
Поудобно.

Детали

Големина:
One Size
Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Број На Модел На:
XD-Q9650
Глава Турнеја:
52cm
Сезоната:
Универзална
Спорт:
маратон
Стил:
Половина покриени
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Свеж

Избор на клиенти