.

.

New
TORC T55 гроздобер мотоцикл шлем ретро скутер половина шлем со Вграден во леќите стакло ТОЧКА каско мото шлем cascos мото став

TORC T55 гроздобер мотоцикл шлем ретро скутер половина шлем со Вграден во леќите стакло ТОЧКА каско мото шлем cascos мото став

DEN 2879.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Шлем Материјал:
ABS
Шлем Стил:
Половина Шлем
Тежина:
950g
Бренд Име:
TORC
Сертификат за квалитет:
Dot
Пол:
Унисекс
Шлем Стил:
каско мото авион
стил #:
torc t55
функција 1:
мотоцикл шлем
Карактеристика 2:
џет шлем
функција 3:
скутер шлем
карактеристика 4:
харли torc
Карактеристика 5:
Половина Шлем
Функција 6:
kask
Свеж

Избор на клиенти