.

.

New
2017 Freedconn 2 Парчиња Мотоцикл Шлем Bluetooth Слушалки Спогодба BT Interphone 100 Rider да Pillion Спогодба со FM радиото

2017 Freedconn 2 Парчиња Мотоцикл Шлем Bluetooth Слушалки Спогодба BT Interphone 100 Rider да Pillion Спогодба со FM радиото

DEN 3432.00
DEN 3770.88

Стока
Достапно.

Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети по пакет примени.
Плаќање
1. Исто така, ние ќе песна нив и потсети на вас во времето. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 2 дена (Работен ден), по целосната исплата добиле и потврдена. Во спротивно нарачката ќе бидат невалидни или откажани од страна на системот. Ако било unsatisfy, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на средствата. Позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Сите вратени предмети мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Повратни информации
1. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, изгребани, итн. Вашето мислење е важно за нашиот бизнис подобрување, што ќе потреба ни да се понуди подобра услуга и конкурентна цена за вас. Но, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати!
3. (Било друг објект што сакате да ги пријавите, или наведете помалку вредност, ве молиме контактирајте со нас при купувањето)
Гаранција & Гаранција
1. Зачувам, T/T & Western Union ќе биде прифатен, и онлајн Зачувам е препорачливо. Сите добра се проверени, пред пратката. За да се заштитат клиентите е во интерес на вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна AIi Express, и тоа нема да биде објавен на продавачот додека не го прими со задоволство. До 300 часа мирување (2) Повик надвор, одговорите на повик, повик одбивање, јавете се откажам. Сите пакети се дадени со Следење на Број, и ќе може да се следи на превозот статус. Сите наши стоките се гарантираат со 12 месеци во квалитетот. Големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
2017 Updaterd Верзија !
Freedconn Бренд!
2 Парчиња Мотоцикл Шлем Bluetooth Слушалки Спогодба BT Interphone 100 Rider да Pillion Спогодба
FM радио
100 спогодба растојание
Возачот да Pillion Спогодба
шлем слушалки Шлем спогодба шлем interphone Мотоцикл шлем Мотоцикл спогодба мотоцикл слушалки со Bluetooth Слушалки спогодба Безжична headset Intercom BT спогодба interphone bluetooth interphone120 топла продажба 1 PCS 1200m Безжична Мотоцикл Bluetooth Спогодба Interphone Мотоцикл Шлем Слушалки Слушалки Слушалка handsfree 6 Велосипедисти Микро interphone Бучава Поништува водоотпорен Мотор Мотор Скутер шлем спогодба Mp3 GPS за Motorcyclists и скијачи bluetooth мотоцикл шлем мото делови
Посебна Карактеристика
· Bluetooth Слушалки, 10 метри Bluetooth Растојание
· Поддршка на паметен Телефон, mp3, GPS, со HIFI Стерео Слушалка
· Безбедно Авто-Прима Телефонски Повици, Висока Безбедност При Возење
· Повторно бирање на последниот број
· 100 спогодба растојание
Главните карактеристики (1) Безжични слушалки за bluetooth, им овозможи на мобилен телефон во опсег до 10 метри.

Детали

Тип На Објект:
шлем слушалки
Режим На Конекција:
Bluetooth
Напојување Режим:
Вградената Батерија
Бренд Име:
FreedConn
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
8.0cm
Применливи Шлем Тип:
Половина Шлем,Универзална,Полн Лице
Максималниот Број на Говорници:
2
Специјални Функции:
Шлем Bluetooth Спогодба За Слушалки
Објектот Висина:
1.5cm
Име На Модел:
T-COM OS
Посебна функција:
FM,Водоотпорен,Редукција на Шум
Објектот Ширина:
3.0cm
Објектот Тежина:
100g
Максимална Спогодба Растојание:
главни карактеристики:
мотоцикл шлем bluetooth слушалки
Безжична растојание:
Од 10 метри
Работна брзина:
До 120KM/H
Стерео музика/аудио:
Со A2DP от мобилен телефон / MP3 / GPS
Спогодба растојание:
100
Handsfree Bluetooth Слушалки:
Авто-Примање На Мобилен Телефонски Повици
Функција На Телефонот:
Повторно бирање на последниот број
Водоотпорен:
Копче за панелот е водоотпорен и sunproof
сертификација:
CE, RoHS BQB FCC TELEC
Свеж

Избор на клиенти