.

.

New
40-60mm Природни Спирала seashell Бележник Занает за домашна декорација DIY 20pcs TRS0046

40-60mm Природни Спирала seashell Бележник Занает за домашна декорација DIY 20pcs TRS0046

DEN 182.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


40-60mm Природни Спирала seashell Бележник Занает за домашна декорација DIY 20pcs TRS0046
Материјал
Природни Школка монистра
Големина
Прибл : 40-60mm
Дупка големина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
истата слика
Количина
Ќе добиете 20 од овој објект во листата цена
Дел Бр.
TRS0046
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!.

Детали

Стил:
Пастирски
Материјал:
Органски Материјал
Тема:
Луѓе
Големина:
40-60mm
боја:
истата слика
Одговара:
Накит рачно изработени,ѓердан
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
40-60mm
Свеж

Избор на клиенти