.

.

New
Природни морски школки manualidades креативни аквариум додатоци медитерански стил дома декор

Природни морски школки manualidades креативни аквариум додатоци медитерански стил дома декор

DEN 959.52

Стока
Достапно.


[име] Пипер полжав
материјал : чиста природна
[size] Должина : 5-7cm
[забелешка] : природен производ мал недостаток е навистина тешко да се избегне, но не и припаѓаат на квалитетот прашање.

Детали

Стил:
Медитеранот
Материјал:
Органски Материјал
Тема:
Маскота
Количина:
10pcs/пакет
Големина:
5-7cm
Свеж

Избор на клиенти