.

.

New
Бесплатен Превозот(2 парчиња/многу)Западно Индиската Борба против Conch Природни Школка & Conch Дома Аквариум Декорација Уредување Школка Украси

Бесплатен Превозот(2 парчиња/многу)Западно Индиската Борба против Conch Природни Школка & Conch Дома Аквариум Декорација Уредување

DEN 383.52

Стока
Достапно.Модел Бр. : HX-S-1153
Име : West Indian Борба Против Conch
Производ големина : 6-8 cm 8-10cm 11-13cm
Боја : Како на сликата

Детали

боја:
Од 6 до 8 см, 8 до 10 см, 11-13 cm
Тема:
Маскота
Бренд Име:
HX ДОМА ДЕКОРАЦИЈА
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот
Свеж

Избор на клиенти