.

.

New
164g ФОСИЛИЗИРАНО боја ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ МУЛТИ БОЈА ОГАН

164g ФОСИЛИЗИРАНО боја ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ МУЛТИ БОЈА ОГАН

DEN 911.52

Стока
Достапно.


Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број). * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
ФОСИЛИЗИРАНО ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ ОД МАРОКО, Тежина 135g Должина 83mm Ширина 65mm Hight 20mm
Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.најбрзиот, но многу скапи)
4.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Материјал:
Органски Материјал
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти