.

.

New
трговија на големо природна морска ѕвезда Прст морска ѕвезда дома декорација Морски стил свадба варен пунџа морска ѕвезда морето ѕвезда занаети

трговија на големо природна морска ѕвезда Прст морска ѕвезда дома декорација Морски стил свадба варен пунџа морска ѕвезда морето

DEN 456.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

големина : 6-18 боја : слика боја се меша /многу Материјал : природни

Детали

Големина:
6-8cm, 12-14cm, 16-18cm
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот
Свеж

Избор на клиенти