.

.

New
HappyKiss 50pcs Природни мали conch школки Жолт ориз завртка домаќинство декорација креативни DIY материјал платформа

HappyKiss 50pcs Природни мали conch школки Жолт ориз завртка домаќинство декорација креативни DIY материјал платформа

DEN 137.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.


Conch&Seashell Се Поставува За Дома Декор.
Различни видови
Различни Големина (околу 1-2.5 cm)

Детали

Големина:
1-2.5cm
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот
Свеж

Избор на клиенти