.

.

New
21-25мм Природни Школка Розово Злато Позлатен за DIY рачно изработени Школки Дома декорација 5pcs TRS0211X

21-25мм Природни Школка Розово Злато Позлатен за DIY рачно изработени Школки Дома декорација 5pcs TRS0211X

DEN 105.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.


21-25мм Природни Школка Розово Злато Позлатен за DIY рачно изработени Школки Дома декорација 5pcs TRS0211 X
Материјал
Природни Школка
Големина
Прибл : 21-24mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
истата слика
Количина
Ќе добиете 5 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
TRS0211
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!

Детали

Стил:
Наутички
Тема:
самовила
Бренд Име:
Beeroom
Материјал:
Органски Материјал
Големина:
21-24mm
боја:
истата слика
Одговара:
Накит рачно изработени,ѓердан
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти