.

.

New
2018 Нови Пристигнување Мода СТП Кожа Гроздобер Торба За Жените Солидна Рамо Crossbody Жена Кеси Гласник Кеси M1654

2018 Нови Пристигнување Мода СТП Кожа Гроздобер Торба За Жените Солидна Рамо Crossbody Жена Кеси Гласник Кеси M1654

DEN 576.00
DEN 1046.40

Стока
Достапно.

Ако сакате да добиете вашата стока колку што е можно побрзо, можете да изберете друга повеќе пригоден начин на превозот, како што се ЕМС,DHL,UPS-от, Fed EX, Aramex. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
· 2) За боја :
· Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% за вистински предмети. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките гарантира дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако имате потреби, ве молиме контактирајте со нас за да го модифицирате начинот на превозот.
· 3) За големина на :
· Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Време На Испорака :
1) Внимание Ве Молиме :
· За транспорт потреби, објектот што сте го добиле ќе имаат пати феномен.
Информации За Производот
M1654
Бренд
Yeetn. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO)
· 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот. Ви благодариме за да се разбере.

Детали

Големина:
Small
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
m1654
Обликот:
Школка
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
Yeetn.H
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Тип На Објект:
Гласник Торба
Големина:
Small
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти