.

.

New
1Pcs Задното Лево Магла Светилка Опашка Браник Светлина За Kia Sportage 2014-2015

1Pcs Задното Лево Магла Светилка Опашка Браник Светлина За Kia Sportage 2014-2015

DEN 3931.00
DEN 4319.52

Стока
Достапно.

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
. Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности. Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4. Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Детали

Производителот Дел Број:
SL1140
Погоден За Ламбата:
Светла За Магла
Специјални Функции:
Опашката Магла Светилка
Бренд Име:
FUSDAR
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
SL1140
Автомобил модел:
За KIA Sportage 2014-2015
Свеж

Избор на клиенти