.

.

New
за Шкода Octavia 12-14 фарови покрие фарови школка маска бутик транспарентен капак lampshdade headlamp школка 2 парчиња

за Шкода Octavia 12-14 фарови покрие фарови школка маска бутик транспарентен капак lampshdade headlamp школка 2 парчиња

DEN 1584.00

Стока
Достапно.


за "Шкода" Octavia 12-14 фарови покрие фарови школка маска бутик транспарентен капак lampshdade headlamp школка
Спецификација :
*Материјал : Пластика
*Боја : Јасно
*Количина : 2 парчиња еден левата страна и еден на десната страна
* Одговара за : "Шкода" Octavia 2012-2014
Карактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали, животната средина-пријателски,мала тежина и издржливи. Ве молиме проверете го Изгледот и големината внимателно пред да се изврши плаќање.
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
.ние не обврзуваат тарифа. Настава не е вклучена.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ако не сте сигурни, можете да ни испратите фотографија на вашиот светла.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.

Детали

Бренд Име:
gouhuo
Погоден За Ламбата:
Фарови
Производителот Дел Број:
no
Другиот Дел Број:
no
Специјални Функции:
no
Свеж

Избор на клиенти