.

.

New
Двојно Слоеви 24 Мрежи Јајца Носителот Кутија Херметички Пластичен Контејнер Чување 09WG

Двојно Слоеви 24 Мрежи Јајца Носителот Кутија Херметички Пластичен Контејнер Чување 09WG

DEN 362.00
DEN 362.40

Стока
Достапно.

Спецификации :
Двојно слоеви 24 мрежи складирање кутија да се одржи јајца.
Уникатен дизајн за лесен за ракување и пакување.
Одлична алатка за складирање јајца.
Тип : Јајце Складирање Кутија
Материјал : ПП
Карактеристики : Двојно Слоеви, 24 Мрежи за Јајца, Складирање Кутија, Издржлив, Лесен
Големина : 25cm x 18.5 cm x 11cm/9.84" x 7.28" x 4.33" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Јајце Складирање Кутија

Детали

Материјал:
Пластични
Стил:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти