.

.

New
Транспарентен Јасно Стаклени Шишиња, Тегли со Corks Голем Сад За Украсни Занаети 1L Шишиња, Тегли Подарок свадба 4pcs/многу

Транспарентен Јасно Стаклени Шишиња, Тегли со Corks Голем Сад За Украсни Занаети 1L Шишиња, Тегли Подарок свадба 4pcs/многу

DEN 1344.00

Стока
Достапно.

Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон.секоја цел е бесплатен превозот
2. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Широк-устата Стаклени Шишиња, Тегли со Corks Сад За Шафран Бонбони Ванила Чај Храна Транспарентен Јасно Празни Шишиња
Капацитет( големина) : 150ml (78*60*mm), 350ml ( 78 *120mm) , 750ml ( 78 *220mm) ,
1000ml ( 78 *280mm)
ако ви се Изберат мешани 4 големина тоа значи дека можете да добиете една од секоја големина !
секое шише со посебна кутија !
Дијаметар : 78 mm
Отворање : 73 mm
количина : ќе добиете 4 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Големи Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Храна, Шишиња Со Corks Шафран Складирање
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.

Детали

Бренд Име:
Jarvials
Тема:
Растенијата
Стил:
150ml 350ml 750ml 1000ml Шишиња
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Големина:
Diameter 78mm
Капацитет:
150ml 350ml 750ml 1000ml Шишиња
боја:
Транспарентни Стаклени Шишиња
Користење на:
Декоративни Занаети Сад
Corks:
Стаклени Шишиња Со Corks
Празен:
храна шишиња
Тип:
Голема Тегли
Шишиња Име:
Уметност Шишиња
Пакување:
секое шише со посебна кутија
Свеж

Избор на клиенти