.

.

New
Симпатична Мини Јасно Тело Стаклено Шише за Вода Со Подвижни Појас Модерен Стакло Спортски Литургија Стакло WaterCup за Автомобилски SH67

Симпатична Мини Јасно Тело Стаклено Шише за Вода Со Подвижни Појас Модерен Стакло Спортски Литургија Стакло WaterCup за Автомобилски

DEN 586.00
DEN 761.28

Стока
Достапно.


Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!
Симпатична Стаклено Шише за Вода со Подвижни појас
Компатибилен со : Патување , Отворено , Канцеларија, Училиште,итн.
Висок квалитет и Моден Дизајн.
Вода, протекување-доказ дизајн.
Топлински отпор : -20~100 centigrade(Ладна или топла вода за сите е на располагање)
Големина : 6*12.5 cm
Капацитет : 280 ML
Материјал : Висок квалитет Borosilicate Galss +PP
Драги мои,ве молиме да се грижи кога ќе се пие топла вода. Инструкции : 1.Ве молиме исчистете го внатрешниот пред да го користите производот. 2.За да бидете сигурни дека Изолација ефект,ве молиме infunde малку врела вода или ладна вода(Загреете ефект). 3.Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода. Ве молиме имајте во предвид : 1.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се пие топла вода. 2.Ве молиме погледнете грижа кога детето употреба. 3.Ве молиме не греење на чаша(пожар,Микробранова Печка,и така натаму). 4.Ве молиме не infunde газирани пијалоци или млеко пијалаци. 5.Ве молиме не го чисти првенство во машина за миење садови. 6.Ве молиме не користете го обликот на објектот да се уништи производ. 7.Ве молиме не infunde топла вода веднаш откако ќе пие мраз вода.

Детали

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Пешачење
Шише Устата:
Круг
Обликот:
Со Јаже
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Стакло
Анти-корозија Слој:
Опремени
Во Врела Вода:
Применливи
Шише За Вода Тип:
вода стакло
Бренд Име:
SPXU
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
SH67
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Капацитет:
280ML
Свеж

Избор на клиенти