.

.

New
Бонбони Боја Преносни Силикони Стигнале Виткање шише за Вода Отворено Патување Телескопски Расклопна Мека Пиење шише

Бонбони Боја Преносни Силикони Стигнале Виткање шише за Вода Отворено Патување Телескопски Расклопна Мека Пиење шише

DEN 87.00
DEN 109.44

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Со користење на 100% чиста храна одделение силиконски одлуки.
Не-токсични, здравје, заштита на животната средина, без никаков мирис.
Абразија, отпорност, висока температура од 220 степени, температурата може да достигне -30 степени отпорни на дното
Трајни, простор за заштеда, лесен за чистење, е вашето патување и оди кампување скара добар помошник.
По виткање во преполната мала торба не ќе бидат деформирани, светлината е многу удобен, може да се користи за патувања, излети.
Материјал : Силикон
Боја : Розова / Зелено / Сино
Димензии : 8 X4.3 X7 CM / 3.14"*1.69"*2.75"
Пакет се вклучени :
1x Бонбони Бои Силикони Виткање Чаша Вода

Детали

боја:
Зелена, Сина, Розова
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Шише Устата:
како детали
Број На Модел На:
Преносни Силикони Стигнале Виткање Чаша Вода
Стил:
Отворено
Отворено Активност:
Турнеја
Материјал:
Силикони
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски
Анти-корозија Слој:
Опремени
Шише За Вода Тип:
вода стакло
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Свеж

Избор на клиенти