.

.

New
1PC Longming Дома 350ml трговија на Големо и мало течење доказ топлинска изолација спортски Автомобил стаклено шише за вода КД 1471

1PC Longming Дома 350ml трговија на Големо и мало течење доказ топлинска изолација спортски Автомобил стаклено шише за вода КД

DEN 701.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.


2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ви благодариме за вашиот поддржува. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Опис :
Член име : шише за вода
Материјал : отпорни на топлина стакло
Боја : златна
Капацитет : 350ml
Единица тежина : околу 378g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.

Детали

Капацитет:
0.35 L
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ
Отворено Активност:
Турнеја
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Шише Устата:
капак
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
KD1471
Шише За Вода Тип:
литургија
Во Врела Вода:
Применливи
Стил:
Спорт
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Термо Изведба:
Термоизолација
Свеж

Избор на клиенти