.

.

New
1PC Longming Дома 360ML Стаклено шише за вода со чај infuser спортски bootle патување шишиња со топла продажба на шише за вода КД 1469

1PC Longming Дома 360ML Стаклено шише за вода со чај infuser спортски bootle патување шишиња со топла продажба на шише за вода

DEN 485.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Тоа трае 5-7days да пристигнат.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.,татко име. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
Опис :
Член име : шише за вода
Материјал : отпорни на топлина стакло
Боја : црвена,сина,црна,бела
Капацитет : 360ml
Единица тежина : околу 288g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.

Детали

Капацитет:
360ml
боја:
Црна, Сина, Црвена, Бела
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Турнеја
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Шише Устата:
капак
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Стакло
Шише За Вода Тип:
литургија
Во Врела Вода:
Применливи
Број На Модел На:
KD1469
Стил:
Спорт
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Свеж

Избор на клиенти