.

.

New
Челик, алуминиум црвено бакар-цинк кварц стакло Ултразвучно испитување Дебелина Мерач полиетилен, ПВЦ,леано железо МЕТАР TESTER1.0-245mm

Челик, алуминиум црвено бакар-цинк кварц стакло Ултразвучно испитување Дебелина Мерач полиетилен, ПВЦ,леано железо МЕТАР TESTER1.0-245mm

DEN 6090.24

Стока
Достапно.


Контакт
1 . Ве молиме потврдете ја вашата адреса кога се на исходот од PAYPAL.
Статус индикатор на спојка и ниско ниво на батеријата. Ние ќе ја ќе замена на нашите превозот цена. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% задоволство.
Превозот
1. Било царина се применува на овој пакет треба да бидат покриени од страна на купувачи. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Нашата цел е да се надмине нашите клиенти очекувања во квалитет, испорака и чинење преку континуирани подобрувања и интеракција со клиентите.
Материјали мери : само 11 видови на материјали, вклучувајќи и челик, од леано железо, алуминиум, црвена бакар, месинг, цинк, кварц стакло, полиетилен, ПВЦ, сиво леано железо, нодуларна леано железо
Висока резолуција на мерење на
Сонда за автоматско нула калибрација за систем за корекција на грешка
Фати вредноста на минималната дебелина.05-8inch (во Челик).
Спецификации
1)Дисплеј : 4.5 AAA големина (А-4) на батеријата 1
8)на Батеријата индикатор : индикатор за слаба батерија
9)Оперативни услови : 0-+45°C (32°C -104°C ),≤90%RH
10)Димензии : Главната Единица 140mm×60mm×22mm
11)Сјај Тежина : 1 KG
12)Стандард за Испорака : Главната Единица,8mm Сонда, Упатство ,за Носење
Забелешка : поради пост не ја прифати течност, ве молиме љубезно купи спојување на вашата локална продавница, ако не можете да најдете на цевки агент во вашата локална продавница, ќе можете да користите детергент или масло да го замени, но ве молам не се мијат во вода по употреба, може да се чисти од платно или хартија за да се избегне rusty .

Детали

Бренд Име:
cnlandtek
Со Светлото Или Не:
Yes
Број На Модел На:
TK-UM6500
Свеж

Избор на клиенти