.

.

New
Агол Сонда UT Сонда 4MHz 8x9 45+60+70 Степен (3 еез)

Агол Сонда UT Сонда 4MHz 8x9 45+60+70 Степен (3 еез)

DEN 4500.00
DEN 4838.40

Стока
Достапно.

Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ви благодариме за разбирањето!
1. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси.
Спецификација :
Име : Агол На Зрак Сонда
Големина : 4 MHz 8x9
Диплома : 45º + 60º + 70º
Се работи за Ултразвучно Пропустот Детектор
Ние се произведуваат различни типови на сонди, ако треба, добредојдовте да контактирате со нас во детали. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детали

Бренд Име:
MiTeCH
Број На Модел На:
4MHz 8x9
Со Светлото Или Не:
Yes
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти