.

.

New
Ултразвучно испитување Дебелина Мерач (1.2-200mm,0.05-8inch)

Ултразвучно испитување Дебелина Мерач (1.2-200mm,0.05-8inch)

DEN 7366.00
DEN 7920.00

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ви благодариме за разбирањето!
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Мерен опсег (метрички/imperial) : 1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.во индустриите на нафта,бродоградба,моќ станица,и машинско производство. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Бренд Име:
cnlandtek
Со Светлото Или Не:
Yes
Број На Модел На:
TM8812
Мерен Опсег:
1. 5мм-200mm
Резолуција:
0.1 mm
Свеж

Избор на клиенти