.

.

New
1 сет 39pcs 200 Двор Мешани Бои Полиестер Гајтанот Конец за Шиење За Рака Машина Најновите Топли Пребарување

1 сет 39pcs 200 Двор Мешани Бои Полиестер Гајтанот Конец за Шиење За Рака Машина Најновите Топли Пребарување

DEN 289.00
DEN 304.80

Стока
Достапно.


Карактеристики
Идеален за quilting крои, рака за шиење, машина за шиење
Тоа содржи 39 видови на различни бои!
Сите конец за шиење да се направи одлични полиестер материјал
Добро за вашето шиење.
Спецификации :
Материјал : Dacron(златна и сребрена изработени од 85% rayon и 15% dacron)
Боја : Случајни, Не't нудат избор
Кутија големина : 27.5 x 20.8 cm
Гајтанот lendth : appr. 200 двор / 182m
Златна и сребрена се за 120yard / 109 милиони
Пакет се вклучени :
1 кутија x 39 бои конец за шиење

Детали

Функција:
Ниска Намалување
Број На Модел На:
HGA006100
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Гајтанот lendth:
200 двор / 182m
Кутија големина:
27.5 x 20.8 cm
боја:
39 бои ,pls се однесуваат на слика
Свеж

Избор на клиенти