.

.

New
Прилагодливи 8pcs 13cm Везови Карики Круг Бамбус Крстот Бод Рамка за Шиење Алатки Обрачот Уметност Божиќ Подароци Дома Декор трговија на Големо

Прилагодливи 8pcs 13cm Везови Карики Круг Бамбус Крстот Бод Рамка за Шиење Алатки Обрачот Уметност Божиќ Подароци Дома Декор

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Повеќе Купони
Овие се прекрасни алатки за домаќинство во hobbycraft Одличен подарок идеја за вас омилена crafter
Вашата pracitical рака извезени Бод Пријателот
Како везови рамка,крстот бод обрачот,Beaded Везови Рамка за beading работа.
Тоа ќе идеален Корисна Алатка за везана или комбинација.
Тие ќе ви помогне лесно DIY Облека Везови Декорација Занает,шиење Парче на облека,
За Hobbycraft,Обрачот Уметност
Можете да ја креирање на табела оркестарот,ѕид уметност,подавајќи му украси,во doour или надвор вратата декорација за hom.Исто така, тоа е не може да биде празник decoratin,како Божиќ подароци,нова година подароци,свадба подарок за decr и така натаму.
Попуст производи
Avalible големини на продажба во трговијата на мало 9*13 CM 10*15 CM 11*16 CM 13*20 CM 7*28 CM 12*30 CM 13*25 CM 18*26 CM 18*18 CM 20*23 CM 19*28.5 CM 18*33 CM 21*31 CM 22*28 CM 16*34 CM 19*36 CM 24*34 CM 25*37 CM 27*40 CM 29*35 CM 19*46 CM 27*46 CM 33*46 CM 30*31 CM 28*48 CM 31*38 CM 23*53 CM 30*50 CM 23.5*27 CM 26.8*56 CM
Детали за производот
Користење : Правоаголник Везови Обрачот, Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Карики ,Приспособување Кинески Крст-Бод рамка, Шиење Алатка на поправка или друга цел,Обрачот Уметност

Детали

Бренд Име:
Школка Праска
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
бамбус
Тип:
Tambour Везови
Големина:
13cm
Свеж

Избор на клиенти