.

.

New
Husqvarna Викинг 10 Bobbin Пакет 4131825-45

Husqvarna Викинг 10 Bobbin Пакет 4131825-45

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Husqvarna Викинг 10 парчиња Bobbins Објект 4131825-45 S uits машини 5 6 и 7 само

Детали

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Пластични
Употреба:
машина за шиење
Свеж

Избор на клиенти