.

.

New
Шиење Mchine Делови PFAFF591 компјутер ролери автомобил обратна цвест вози лост#PFAFF91-164626-05

Шиење Mchine Делови PFAFF591 компјутер ролери автомобил обратна цвест вози лостPFAFF91-164626-05

DEN 1295.00
DEN 1439.04

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Бренд Име:
TOWASUISEI
Употреба:
шиење mchine делови
Објектот нема:
91-164626-05
Свеж

Избор на клиенти