.

.

New
Нерѓосувачки Челик 11pcs ( 11 различна големина) 26 65cm Нерѓосувачки Кружни Игли за Плетење Големина 6-16

Нерѓосувачки Челик 11pcs ( 11 различна големина) 26 65cm Нерѓосувачки Кружни Игли за Плетење Големина 6-16

DEN 200.00
DEN 217.44

Стока
Достапно.

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Време На Испорака :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Иглички & Игли
Бренд Име:
VKTECH
Употреба:
плетење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
еден сет вклучувајќи 11 компјутери( 11 различна големина)
Свеж

Избор на клиенти