.

.

New
QXYUN PFAFF HOME МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ ДЕЛ П.Н.Е.-9076-TG

QXYUN PFAFF HOME МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ ДЕЛ П.Н.Е.-9076-TG

DEN 422.40

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
плетење
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Свеж

Избор на клиенти