.

.

New
Индустриски Lockstitch Машина за Шиење QXYUN П.Н.Е.-DB1 NBL lockstitch машина за шиење bobbin случај пролет

Индустриски Lockstitch Машина за Шиење QXYUN П.Н.Е.-DB1 NBL lockstitch машина за шиење bobbin случај пролет

DEN 789.60

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
плетење
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Свеж

Избор на клиенти