.

.

New
Нови Капчиња Кука Поставите 100pcs Со Конец за Плетење Игли за Шиење Алатки Целосен Сет Поврзана Мерач Ножици Бод Носители DIY Занает Алатки

Нови Капчиња Кука Поставите 100pcs Со Конец за Плетење Игли за Шиење Алатки Целосен Сет Поврзана Мерач Ножици Бод Носители DIY

DEN 571.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Нови Капчиња Кука Поставите 100pcs Со Конец за Плетење Игли за Шиење Алатки Целосен Сет Поврзана Мерач Ножици Бод Носители DIY Занает Алатки
Пакет Се Вклучени :
10 x Случаен Шарени Алуминиум Куки - Големини 2.0 mm/ 2.5 mm/ 3.0 mm/ 3.5 mm/ 4.0 mm/ 4.5 мм/ 5.0 mm/ 5.5 мм/ 6.0 mm/6.5 mm
12 x Сребрена Куки - Големини 0.6 mm/0.75 мм/0.85 mm/0.9 милиметри/1.0 mm/1.1 mm/1.25 mm/1.4 mm/1.5 mm/1.6 mm/1.75 mm/1.9 mm
10 x Stich на Одлуки
1 x Плетење Мерач
2 x Бод Носители
3 x Stainless челични игли
10 x Мушка Иглички
3 x Игли за Плетење
6 x Пластични Игли за Шиење/Предиво Игли
2 x Игла Точка Заштитници
15 x Пребројување на Кружни Прстени
2 x Ред Counter
1x Напрсток
10x Златни игли
10x Отвори пребројување на кружни прстени
1x Ножици
1 x Measure Лента
1x Кожа случај
производот се покаже
Издржливи и практична
2. Идеални алатки за домаќинка да сплетам,многу корисно за плетење и Шиење
3. Совршен круг остри игли точка и е мазна плетење
4. Направени од високо квалитетен материјал,долготраен живот и нема деформација
5. Различен тип на плетење алатки,многу лесен за употреба

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Looen
Тип:
Игла За Плетење
Употреба:
плетење
Тип:
Шиење Алатки & Додаток
Корисни:
Ткаењето алатки џемпер игла
Материјал:
Алуминиум Капчиња Куки ,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Големина:
2.0mm-6.5mm , 0.6mm/0.75mm/0.85mm/0.9mm/1.0mm/1.1mm/1.25mm/1.4mm/1.5m
КОЛИЧИНА:
100pcs
Спакувани Тежина:
200g
Модел:
Капчиња Постави Алатка
За луѓето:
Мама,Баба,Тетка,Дама Како Подарок
Број На Производ:
CK043
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти