.

.

New
Шиење Алатки & Додаток сет на 8 џемпер плетење алатки капчиња обоени бонбони боја, мека рачка алуминиум справи со мека капчиња

Шиење Алатки & Додаток сет на 8 џемпер плетење алатки капчиња обоени бонбони боја, мека рачка алуминиум справи со мека капчиња

DEN 319.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме ни e-mail.

Детали

Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Мека рачка + кука глава
Употреба:
плетење
Свеж

Избор на клиенти