.

.

New
Материјал Manualidades 1 Сет Стартер Quilling Колекции Плута Workboard,хартија,игла И Дупчиња Алатка Хартија Дома Декоративни Diy W05539

Материјал Manualidades 1 Сет Стартер Quilling Колекции Плута Workboard,хартија,игла И Дупчиња Алатка Хартија Дома Декоративни

DEN 648.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Ве молам дозволете ми да знам.
W05539 X 1
Answer : ___________________________ Note :
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.4 mm или 1mm = 0. целосна наплата, замена или замена е понуден. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Се надеваме дека може да се разбере ова. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.0393 инчен
Боја :
Мешани
Количина :
Ќе добиете 1 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе ви даде добро решение.
1 Сет Стартер Quilling Колекции Плута Workboard,Хартија,Игла и Дупчиња Алатка Производи Детали
Материјал :
Акрилик,Хартија
Големина на :
конверзија : 1 инч = 25. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.

Детали

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Акрилик
Употреба:
Quilling Колекции
Свеж

Избор на клиенти