.

.

New
Индустриска машина за шиење делови за шиење рамен автомобил presser нога челик за еднострано еднострано патент нога P36LN И P36N

Индустриска машина за шиење делови за шиење рамен автомобил presser нога челик за еднострано еднострано патент нога P36LN И P36N

DEN 268.80

Стока
Достапно.

latcar машина за шиење машина за шиење делови на индустриски челик за еднострано еднострано presser нога патент нога P36 LN P36 N . Овој модел е поделен на два лево и десно рабови. Нарачки, Ова е еден пар на цена, ако ви треба модел, ве молиме испратете ни порака Цел

Детали

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel
Свеж

Избор на клиенти