.

.

New
Квалитетот индустриска машина за шиење делови presser нога челик crimping presser нога машина за шиење presser нога се тркалаат полите cuffs3.2mm

Квалитетот индустриска машина за шиење делови presser нога челик crimping presser нога машина за шиење presser нога се тркалаат

DEN 360.00

Стока
Достапно.


Индустриска машина за шиење прибор електрични рамен автомобил светлина работ presser нога работ ширина 3.2 mm сите челик стандардна коса работ големина најчесто се користат 3.2 мм Треба други големини, ве молиме оставете порака укажува дека бараната големина. Големина се однесува на : на работ на вкупната ширина од 1.6 MM, 2.0 MM, 2.4 MM, 3.2 ММ, 4.0 MM, 5.6 ММ, 6.4 МИЛИМЕТРИ, 8.0 MM, 9.5 ММ, 11.1 MM,
Забелешка модели што треба

Детали

Материјал:
Matel
Употреба:
Нога
Тип:
presser
Свеж

Избор на клиенти