.

.

New
Индустриска машина за шиење делови 12435R 1/8 flatcar машина за шиење presser нога јаже менгеме влошки. Забелешка модели

Индустриска машина за шиење делови 12435R 1/8 flatcar машина за шиење presser нога јаже менгеме влошки. Забелешка модели

DEN 240.00

Стока
Достапно.


Стандардно превозот 1/8, треба други големина, ве молиме оставете порака

Детали

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel
Свеж

Избор на клиенти