.

.

New
Snap На Прилагодливи Валани Hemmer Нога #6290-8 / 8/8 (оригинален квалитет)

Snap На Прилагодливи Валани Hemmer Нога 6290-8 / 8/8 (оригинален квалитет)

DEN 168.00

Стока
Достапно.


Домаќинство Машина За Шиење Делови Presser Нога
#6290-8 / 8/8" Snap На
#6287-8 L / Низок месо тело
#6288-8 H / Висока месо тело
#6289-8 S / Коса месо тело
Одговара на Сите Ниска месо тело Пејач, Брат, Babylock, Викинг (Husky Серија), Евро-Pro, Janome, Kenmore, Бела, Juki, Едноставност и Повеќе!

Детали

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење
Свеж

Избор на клиенти