.

.

New
3 сетови од 4 Големини од Суштинско значење Пом Пом Создателот Пената Топката Weaver Игла Занает Плетење Алатка DIY везана pompom создателот детелина

3 сетови од 4 Големини од Суштинско значење Пом Пом Создателот Пената Топката Weaver Игла Занает Плетење Алатка DIY везана pompom

DEN 531.36

Стока
Достапно.


100% Сосема нов и стилски Pompom производител
Лесен за употреба со помош на кој се изведува наставата,од страна на возрасните, како и деца
Сите што ви треба се предиво, гудачки и ножици за да го завршите вашето пената топки
Прекрасен подарок за вашите пријатели или да си
Материјал : ABS пластика Боја : случајни(бојата ќе биде различен, со слика , бидејќи фабриката ни испратите можат да бидат различни) КОЛИЧИНА : 3sets,4 пар /set Големина : 9cm,7cm,5.5 cm,3.5 cm (околу 3.5"/2.8"/2.2"/1.2" 4 големина )
*Повратна информација*
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Детали

Тип:
Алатка Поставува
Бренд Име:
jusHomey
Материјал:
Пластични
Употреба:
пом пом производител
Свеж

Избор на клиенти