.

.

New
1Pcs Европски стил Нерѓосувачки Челик Класичен Слива Ножици DIY Рака Мал Крст-Бод Ножици Игла Вештини на Шиење додатоци

1Pcs Европски стил Нерѓосувачки Челик Класичен Слива Ножици DIY Рака Мал Крст-Бод Ножици Игла Вештини на Шиење додатоци

DEN 225.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


1 Pcs Европски стил Нерѓосувачки Челик Класичен Слива Ножици DIY Рака Мал Крст-Бод Ножици Игла Вештини на Шиење додатоци
производот се покаже
Забелешка : боја на производот можат да бидат различни, како на сликата. Бидејќи тие може да се од различни производни серии . Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако сакате да превозот со UPS или DHL други превозот начини, pls контактирајте со нас .

Детали

боја:
сребро, злато, Бронза, Црвена Бронза
Бренд Име:
Looen
Тип:
Ножици
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
Метални + Пластика
Тип:
Шиење Алатки & Додаток
Корисни:
Ножици
Материјал:
Метални + Пластика
Кука големина:
11 X 1,5 СМ
Бои:
исто како слика
Спакувани Тежина:
20g
Модел:
Капчиња За Полнење
За луѓето:
Мама,Баба,Тетка,Дама Како Подарок
Број На Производ:
SC-1601
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти