.

.

New
Пушењето Dogo Трговија На Големо Нерѓосувачки Челик Shisha Наргиле Јаглен Фах Наргиле Оџак Сад

Пушењето Dogo Трговија На Големо Нерѓосувачки Челик Shisha Наргиле Јаглен Фах Наргиле Оџак Сад

DEN 775.20

Стока
Достапно.

Контактирате за ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Контактирајте не доколку сте голем веледрогеријата/увозникот. Ако имате било какви посебни испорака барање, ве молиме контактирајте со нас однапред.

Детали

Dinnerware Тип:
Шеќер & Creamer Садови
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
Наргиле Јаглен Носителот
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Класификација:
Наргиле Јаглен Носителот
Производот:
Наргиле Јаглен Носителот
Тежина:
Approx 96G
Дијаметар:
Околу 9.5 cm
Бои:
Сребро.
Функција:
Монтажни
Земја на потекло:
Кина
OEM Наредби:
Прифатливо
Пад на превозот:
Прифатливо
Од врата до врата Испорака:
Прифатливо
Производител :
Пушењето Dogo
Свеж

Избор на клиенти