.

.

New
14X14M Воздух шатор голем отворен гумени тревник настан шатор гигант шатор надувување

14X14M Воздух шатор голем отворен гумени тревник настан шатор гигант шатор надувување

DEN 193207.00
DEN 203376.00

Стока
Достапно.


Бренд Joyinflatale Име Коцка шатор Модел Бр. Материјали Трајни 0.55 mm /1100 D/18.5 ОЗ ПВЦ обложени винил која е водоотпорен ,огноотпорни и u/v заштитени Боја исто Како слика или прилагодено Големина 14 X14 X6 M Тежина 520 Kg за шаторот ; од 21kgr./парче*2=42kg за компресор Пакет Големина 120*80*80см за шаторот ; 55*50*40cm/парче *2 Пакет јас nflatable производ е преполна со тешки-должност ПВЦ торбичката; воздушен компресор/ воздушна пумпа е преполна со извезуваат стандардна картон. MOQ 1 Парче Компресор(шиење на производот) Компресор со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Воздушна Пумпа(херметички производ) Воздушна пумпа со CE/UL сертификати, 110 V/220 V, разни сили Додатоци Компресор или воздушна пумпа ,поправка Комплет ,Лепак ,торбичката (бесплатно ) Изработка машина за Шиење технологија : двоен крои насекаде и силна засилување на заеднички дел . Карактеристики : работа со компресор цело време Воздух тесни технологија : Заварчик од страна на Милер машина во висока пареа и реализација на заеднички дел . Карактеристики : 100% водоотпорни ;само еднаш се надува ,херметички Печатење на Логото печатени со Дигитално печатење или Свила екран печатење Олово Време За 7 дена Превозот Метод Со Express(DHL,Fed Ex,ТНТ,UPS-от ,) ,воздух ,море итн Трговија Терминот ФОБ,ЦФР,CIF итн Гаранција 2-3 години се Надува и Разбивам Лесно да се инсталира и да ги симнат во рок од 5-15 минути Плаќање TT/ Western Union / Пари Грам/ Paypal

Детали

Сезоната:
Четири сезона Шатор
Дното Водоотпорен Индекс:
1500-2000 mm
Број На Модел На:
Т-12
Структура:
Една Спална Соба
Бренд Име:
joyinflatable
Капацитет:
8+
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Област:
кориснички
Стил:
Отворено
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1500-2000 mm
Тип:
5 + Личност Шатор
Пол Материјал:
ПВЦ
Ткаенини:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти