.

.

New
XINZUO двојно Страна 1000/6000 Ронки Острило Професионални Нож Острилка Острат Мелење Камен кујнски нож додатоци

XINZUO двојно Страна 1000/6000 Ронки Острило Професионални Нож Острилка Острат Мелење Камен кујнски нож додатоци

DEN 1699.00
DEN 2831.52

Стока
Достапно.


Име на производ : XINZUO Doubl еднострани Острило
Бренд : XINZUO
Материјал : Високо квалитетен бел alundum
Мохсова Цврстина : 9
Големина : 178*60*30мм
Нето тежина : 675 G
Воденичен камен Mesh : # 1000, груба мелење ; #6000, точна мелење
Додатоци : Мека n на лизга мат
Совети : ве Молиме потопи острило во вода за пет минути пред користење, ви благодариме !

Детали

Тип:
Sharpeners
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
xinzuo
Број На Модел На:
mds
Свеж

Избор на клиенти