.

.

New
1PC Кујна Тркалезна Форма Нож Острилка Домаќинство Острат Камен Кујна воденичен камен Алатки Острат Систем KX 008

1PC Кујна Тркалезна Форма Нож Острилка Домаќинство Острат Камен Кујна воденичен камен Алатки Острат Систем KX 008

DEN 153.12

Стока
Достапно.

8cm
Единица тежина : околу 68g/pc
Пакет се вклучени :
1 XSharpener
Answer : ___________________________ Note : 1. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Опис :
Член име : Острилка
Материјал : Волфрам челик
Боја : случајни
Големина : 6x6x5.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки.

Детали

Тип:
Sharpeners
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
kx008
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Свеж

Избор на клиенти