.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 180pcs Antiqued злато plt beaded отвори ѕвезда шарм A296G

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 180pcs Antiqued злато plt beaded отвори ѕвезда шарм A296G

DEN 445.00
DEN 494.88

Стока
Достапно.


МОДЕН ШАРМ
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 18x15 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 180 PCS
БОЈА : ANTIQUED ЗЛАТО
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Број На Модел На:
A296G
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
180pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
реден број:
A296G
Гем Боја:
Злато
Метали Тип:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти