.

.

New
50pcs/многу 12MM & 16mm Злато Затворени плоштадот Шарм Конектор Едноставна плоштадот рачно изработени ознака приврзоци накит DIY материјал

50pcs/многу 12MM & 16mm Злато Затворени плоштадот Шарм Конектор Едноставна плоштадот рачно изработени ознака приврзоци накит

DEN 427.20

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. се надеваме дека ќе може да се прифати.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
T1010
Шарм Тип:
Плоштад
Големина:
12mm&16mm
Материјал:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти