.

.

New
50 КОМПЈУТЕРИ Тибетската сребро ангелските крилја DIY нараквици ѓердани обетки мали pendant 30 * 10 mm

50 КОМПЈУТЕРИ Тибетската сребро ангелските крилја DIY нараквици ѓердани обетки мали pendant 30 * 10 mm

DEN 282.24

Стока
Достапно.


Убава, стилски и модерен приврзоци
Уникатен дизајн, одличен подарок!
Голема pendant, исто така, може да се користи како убава декорација.
Премиум квалитет, delicated уметности и занаети
Материјал : Метал Големина : прибл. 30 x 10 милиметри
Состојба : 100% нови
Тежина : околу. 150 g
Дупка Големина : прибл. 1 мм
Количина : прибл.50 парчиња
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
P-080
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
ангелските крилја
Свеж

Избор на клиенти