.

.

New
BoYuTe Накит Додатоци Делови Снабдувач 50 Парчиња 4 Бои 20MM Метал Месинг Гроздобер Шарм Filigree Цвет

BoYuTe Накит Додатоци Делови Снабдувач 50 Парчиња 4 Бои 20MM Метал Месинг Гроздобер Шарм Filigree Цвет

DEN 237.00
DEN 263.52

Стока
Достапно.


Точка ИМЕ : Bo Yu Te Накит Додатоци Делови Снабдувач 50 Парчиња 4 Бои 20 MM Метал Месинг Гроздобер Шарм Filigree Цвет БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг

Детали

Метална боја:
Суровини И Месинг, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
cl9470
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Големина:
20mm
Објектот:
filigree цвет
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Свеж

Избор на клиенти