.

.

New
Топла продажба 50pcs/многу сребро Срце Засекогаш Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Лебди Lockets DIY Накит Шарм

Топла продажба 50pcs/многу сребро Срце Засекогаш Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Лебди Lockets DIY Накит Шарм

DEN 376.00
DEN 412.80

Стока
Достапно.

Топла продажба 50pcs/многу сребро Срце Засекогаш Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Лебди Lockets DIY Накит Шарм
1) Тип : Лебди Шарм 2) MOQ : 50 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Број На Модел На:
FC343
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Тип:
лебдечки шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
about 7-9mm
Свеж

Избор на клиенти