.

.

New
50pcs/многу 16*18mm Мода Легура Имитација Бисер Кристал Конектори Шарм За DIY Накит рачно изработени Одлуки

50pcs/многу 16*18mm Мода Легура Имитација Бисер Кристал Конектори Шарм За DIY Накит рачно изработени Одлуки

DEN 676.00
DEN 711.84

Стока
Достапно.


1lot = 50pcs
Ако целосно цел износ достигне $120, ние ќе брод бесплатен превозот на DHL, или ЕМС ект, ве молиме да ни оставите порака, ако е потребно.
Ние, исто така може да се направи прилагодено нарачки за вас ,ве молиме контактирајте со нас ако е потребно .

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
001
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
Свеж

Избор на клиенти