.

.

New
Топла Трендовски Накит Bijoux Циркон Пантер Лебди Шарм За Нараквици & Ѓердани Голема Микро Отвори Бакар Clasps Накит Berloque

Топла Трендовски Накит Bijoux Циркон Пантер Лебди Шарм За Нараквици & Ѓердани Голема Микро Отвори Бакар Clasps Накит Berloque

DEN 525.12

Стока
Достапно.

Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.Ако имаме Кина Национален Празник одговор ќе биде одложен , се надевам, ќе може да се разбере. Не е важно кој вид на причина не сте ги задоволи.2 g
Материјал : бакар+циркон+platinum/gold/розово злато позлатен
Шарм Затворач
1. Вашето мислење е многу важно за нас , ако сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5stars ,ние ќе го цениме тоа. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Можете да контактирате со оставање на порака во Aliexpress или Trade Manager. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение. Ви благодариме за вашето целосно разбирање и среќен шопинг.Однапред ви благодариме.
Топла Трендовски Накит Bijoux Циркон Пантер Лебди Шарм За Нараквици & Ѓердани Голема Микро Отвори Бакар Clasps Накит Berloque
Големина : 60*21mm
Тежина : 18.ние се извинуваме на вашиот искрено. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни дена ,во рамките на 36hours на викенд .

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JUYA
Број На Модел На:
шарм за изработка на накит
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
Срцата
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
платина,розово злато,злато
Материјал:
бакар,циркони
Големина:
46*23mm
потрошен материјал за накит:
срцето шарм
Микро отвори накит:
шарм за нараквици & ѓердани
CZ шарм:
шарм трговија на големо
Bijoux berloques:
Гроздобер Додатоци
Свеж

Избор на клиенти