.

.

New
100pcs/многу DIY Накит Додатоци Антички сребрен древните бронзени музика белешка 23*11mm шарм pendant наоди за хривнија

100pcs/многу DIY Накит Додатоци Антички сребрен древните бронзени музика белешка 23*11mm шарм pendant наоди за хривнија

DEN 337.92

Стока
Достапно.

Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите.com/store/504548. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Слика може да се појави поголем на вашиот екран.

Детали

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AA2346GY/XS2346GQ
Големина:
23*11mm
Свеж

Избор на клиенти